| kotys a întrebat:

Stie cineva, cum se doarme pe 3.5 tone pe comunitate?

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

E un baiat pe YouTube, Sofer Europa 3.5 tone si face video-uri de pe comunitate, a explicat cum e cu dormitul, a prezentat si cabina aia de sus etc.

| kotys explică (pentru ElSueno):

Link?

| ElSueno a răspuns (pentru kotys):

Https://www.youtube.com/channel/UCFReoRz2yCWE9vZNgdUhoqg
Sa te uiti la video-urile mai vechi ca acum s-a lasat de comunitate, dar gasesti foarte multe informatii la el pe canal. Si ca-ti raspund la intrebare, se doarme si pe duba, dar cam atat, ca te alearga patronul in rest.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nasol, cum sa se doarma. In cusca aia de deasupra cabinei.

| BlueDark a răspuns:

Gandeste-te cum se doarme sub... happy

| kotys explică:

Nu am fost prea specific. Firmele la care lucrati, va lasa sa va luati pauza de somn.