| spionu a întrebat:

Stie cineva daca in timisoara sunt cursuri pentru subcategoria a1 si de la ce varsta poti sa incepi cursurile? de la 16 ani fara 3 luni sau trebuie sa ai 16 ani impliniti?

Răspuns Câştigător
| UnNaMeD123 a răspuns:

Subcategoria A1 se obtine la 16 ani fara 3 luni

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cursuri de care, prostalaule?! De subcursuri pentru categoria A1 de inot, de limba engleza, de computere, de bucatari-ospatari sau de care... ingaimacitule! Sau de alfabetizare si exprimare coerenta, ca asta ti s-ar potrivi laughing