| BogdanTKDw a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca program pentru actualizarea GPS-ului?
GPS se numeste TOMTOM!
Dau funda la primul raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Dupa site-ul oficial TomTom dar nu iti recomand sa le cumperi dupa net. Daca le iei gratis mai mult ca sigur nu vor fi functionale sau vor fi decat 30 de zile, daca vrei ceva ok or le cumperi dupa site dar nu iti recomand fiindca dupa aia te complici cu instalatul, te complici cu toate prostiile si nu merita. Cel mai bine dai 7-10 lei in plus si cumperi un card de memorie cu tot cu softurile la zi pe el de la orice magazin de specialitate chiar si cei de la Emag au pentru TomTom si ai scapat de o grija scoti cardul pe care il ai acum in el si il pui pe celalat!

2 răspunsuri:
| BogdanTKDw explică:

Multumesc de raspunsuri,cel mai bun sfat a fost de la furtunadiesel,a fost mai bun ca al lui broken,deci sper sa nu va suparati, si da furtuna chiar asa voi face, multumesc de sfat!