| nikoleta93 a întrebat:

Stiti ceva de taxa de poluare s-a scos? sau va scadea? deci specific taxa de poluare nu de imatriculare dau fundita

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se mentine in vigoare dar s-a prelungit cu un an plata la masinile care au fost fabricate inainte de anul 2007 si se poate plati mai tarziu.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cum sa se scoata, cand abia s-a introdus, legea 9/2012 a intrat in vigoare la 13 ianuarie. Nu prea cred ca va scadea, desi nu se stie niciodata cu guvernantii nostri. Numai bine!