| Perry220 a întrebat:

Stiti unde pot gasit niste asa zise cimitire de masini in apropierea bucurestiului? am o dacie 1100 si vreau sa caut niste piese pentru ea sau chiar una intreaga dar eftine...

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Salut!
Ti-am mai recomandat un forum Dacia, acum iti mai recomand unul, pentru a face rost de piese:
www.classiccar.3xforum.ro
Gasesti ceva pasionati de "rable" acolo, care tin evidenta remat-urilor de unde se pot cumpara piese + ca au sectiunea de vanzari, unde se gasesc multe piese de Dacia 1100/1300.
Vezi ca regulamentul lor impune prima data o scurta prezentare, altfel esti sanctionat! :-h