| vl96cos a întrebat:

Sunt bune atvurile sau quadurile de la first bike?

7 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Eu am Alaska msi nu pre am avut probleme. Dar am avut unele chiar complicate, o gaura in plutitori si adesea se ineca.La suspensie unul nu pre mai merge, franele sau uzat imediat.Shi uneori nu prea porneste.Cauciucurile sunt 2mil fata si 3 spatele, bateria parca un mil, sunt scumpe. Dar alaska are un pret de 5000Ron 50mil, iar celelate atv-uri Florida, Colorado 9000Ron, se spune ca motorul a fost facut de Honda. Poate ca mai bine iei Yamaha, honda, Suzuki.

| alecs94 a răspuns:

First bike cumpara motor chinezesc si il monteaza si in maxim 2 luni gata e cu el. pot sa iti zic ca mi-am luat in vacanta asta un scuter de acolo (am facut cea mai mare greseala pe care am putut sa o fac ) si intr-o luna a fost gata, franele nu mai tin curea s-a dus nu prea mai trage. Si cum a zis Andy Ltino Boy sa iti cumperi de la dhs sau rich e tot aceeasi mancare chinezarii iti recomand sa nu iti cumperi dai banii degeaba mai degraba iti unu la mana a 2-a yamaha sau altceva in afara de china

| dink08 a răspuns:

Nu.Recomand un secound-hand adus din germania.Credema nu o sa ai regrete.

| vl96cos explică:

Ms pentru ajutor

| Magnific a răspuns:

Io nu iti recomand e firma neserioasa si ma iau si preturi de heroina. si eu mi-am luat si deja suspensia scartie oh go on la bicicleta ma refer.mai bine iti iei RICH sau DHS.vezi tu big grin

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Frist bike!

| K1pr1 a răspuns:

Quadurile sunt mai bune ca atv-urile iti spun din propie experientawinkingbatting eyelashes