| Andreea278 a întrebat:

Taxa de 68 lei trebuie platita cu cateva zile inainte de a da sala sau o pot plati oricand inainte(de ex:cu o luna inainte sa dau sala)?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O poti plati cand vrei, dupa terminarea scolii de conducere, totul este sa ai chitanta la dosar atunci cand te duci sa sustii proba teoretica.

| NGheorghe a răspuns:

Eu am mers la sala acum trei luni si am platit-o acolo pe loc. Dar nu se vede deloc sa creasca masa musculara. Mi-au zis si ce echipament sa port dar degeaba, nici un efect. Luna viitoare cred ca expira termenul si cred ca voi merge sa le mai platesc o data si dar cred ca tot nu o sa aiba efect.

| Andreea278 explică (pentru NGheorghe):

Vorbeam de permisul auto dar voi retine si ce ai spus laughing

| NGheorghe a răspuns (pentru Andreea278):

Asa? Daca vrei sa iei sala, mergi si plătești si apoi este la fel, nu mai trebuie sa te prezinți, alegi un notar si face el toate actele.

| Adiadictie a răspuns:

Da. e foarte important. trebuie platita.