| Thcckktdcbb a întrebat:

Știe cineva cam cât ar costa o platforma danemarca-Romania?

1 răspuns:
| Korkodeln a răspuns:

Nu poate sa-ti dea nimeni un pret, chiar daca a mai facut asta, firmele negociaza la sange in functie de orasul de plecare si destinate, ce transporti si cel mai important, daca ai fatau de fraier la telefon, acolo te sparg la pret.

Pe bune si fara caterinca, daca esti un doctor politicos care vrea sa aduca pe platforma un SLK platesti de 2 ori mai mult decat un capsunar care aduce un Passat din 2008.