| Jhwhs a întrebat:

Știe cineva dacă mai trebuie sa fac alta programare pentru sala auto? La mine în oraș se începe examenul la sala la ora 7:00 și din cauza traficului am ajuns la 7:05 și portarul mi-a spus sa vin a 2 zi înapoi. Mai trebuie alta programare?

1 răspuns:
| aizen0567 a răspuns:

Salut,da trebuie sa ți faci alta programare și încearcă să ajungi mai devreme nu la fix chiar dacă ajungi acolo la 6 e mai bine decât sa întârzii

| Jhwhs explică (pentru aizen0567):

Și ca să fac alta programare dacă nu m-am putut prezenta mai trebuie sa aștept 15 zile din moment ce nu am fost respins?

| aizen0567 a răspuns (pentru Jhwhs):

Nu,tu nu ai fost respins ci doar absent, poți sa reintri la ei pe site și sa re reprogramezi când e disponibil nu ai treabă