| Ionică a întrebat:

Tu ce alarma ai pune pe masina? Care este cea mai sigura?

6 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Eu pe Fiat mi-am pus o alarma de la ei, este buna sunt multumita, nu porneste aiurea.

| dragosh a răspuns:

Geminiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzament-saptamanal.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De folosit folosesc Viper, la toate masinile.
De dorit, doresc o alarma cu gps si comanda prin gsm.
La ce stiu hotii in ziua de azi, o alarma este doar o mica sperietoare, daca vor tot o opereaza. Alarma cu gps are avantajul ca poti localiza masina furata, ii poti opri motorul, poti sa spui hotilor ce vrei..., deci ajuta!
In definitiv cu spargerea masinii ne mai impacam, problema este de furt. Impotriva furtului cel mai sigur este sa avem un sistem propriu si nestiut de nimeni pentru a nu putea fi pornita ...si ramine ca vin hotii si o iau pe platforma. La asta ajuta senzorul antitractare, montat la alarma.
In concluzie trebuie o combinatie dar sigur 100% la 100% nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"bog1 a răspuns:
Eu cred ca cea mai sigura e ce cu alarma si la cheie''
Poti fi mai clar?

| bog1 a răspuns:

Eu cred ca cea mai sigura e ce cu alarma si la cheie