| dyandy a întrebat:

Un sait cu masini inscrise in Bg? Saitu sa fie din Romania

24 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Toate masinile de aici http://www.autovit.ro/....../index.php sunt imatriculate in Bulgaria sau aici http://cautare.mobile.ro/......earch.html doar ca nu va mai merge de la 1 ianuarie faza cu imatriculatul in Bulgaria si toti or sa se mute la Unguri sau Austrieci...

| mgtow a răspuns:

Sa nu iti faci sperante ca la inceputul anului viitor masinile cu numar de Bulgaria vor avea voie sa circule in Romania timp de 90 de zile.

| dyandy explică (pentru mgtow):

Nu are cum suntem in uniune asta inseamna sa ne retragem.Nu pot face nimic terminati astia de parlamentari nu mi-e frica

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru mgtow):

Nu doar cele din bulgariawinking ci din orice tara. eu sunt cu masina in belgia si ma oprit politia si mi-a zis ca trebuie sa imi schimb numerele dupa 3 luni.asa va fi peste tot.

| dyandy explică (pentru GiveMeYourPussy):

Nu cred ca o sa faca ai nostri asta, le sare astia in cap

| dyandy explică (pentru mgtow):

Vreau sa vad legea

| mgtow a răspuns (pentru dyandy):

Au zis-o la stiri acum o luna de zile.

| mgtow a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Peste tot in Romania ca in alte tari din UE te lasa cu alt numar de inmatriculare fara restrictie.

| mgtow a răspuns (pentru dyandy):

Chiar daca suntem in UE guvernul roman incearca sa faca viata romanului un calvar si asta se stie de cand ne-am nascut.

| dyandy explică (pentru mgtow):

Poi restrictie la ce mai baga.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru dyandy):

Eeee nu zici bine happy oare noi de ce nu suntem in spatiul schengen si de ce nu ne vrea nimeni? pentru ca ei nu vor sa avem aceleasi legi ca si ei. daca eram in spatiul schengen romanii erau primiti altfel in alte tari.si aveam si noi legi ca si ei.dar ...asta este :pe deci ia masina din Romania.winking parerea mea. salut

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru mgtow):

Gresit.foarte gresit. poate daca nu lucrii te lasa dar daca lucri la ei in tara trebuie sa le platesti lor taxele.e chiar un lucru corect. daca faci bani la mine in tara cheltuiei aicea... de aceea sa nu se piarda banii din tara.asa se ajunge la Recesiune...

| cosmeo a răspuns (pentru mgtow):

Si chiar de ar da legea asta-tot se vor folosi masinile cu nr de bg-printr un drum pana la granita o data la 3 luni-gasesc ei romanasiii o portita

| cosmeo a răspuns (pentru mgtow):

Nu este o lege anume-a fost o discutie, o propunere-iar in al 2 lea rand sunt mii de masini cu nr de bg la noi in tara care platesc rovinieta anuala statului roman asa ca nu dau ei nici o lege.

| mgtow a răspuns (pentru cosmeo):

Ba da o sa fie aplicata si va fi lege, vrei nu vrei te multumesti, sau ramai pieton ca nu platesti multe datorii pe masina.

| mgtow a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

In Spania poti face acest lucru numai ca lumea nu face asa ceva pentru ca are un salariu bun pentru a duce o viata buna. Asa ca nu toate tarile au acest sistem de care zici tu.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru mgtow):

Vad ca nu e intelegem deloc ...mai bine lasa ca deja s-a cam deviat de la subiect laughing). salut

| cosmeo a răspuns (pentru mgtow):

Si daca ar fi o LG anume -adica ideea este sa ai o iesire din tara la 3 luni-tot nu ii termina pe cei cu nr de bg -se gaseste o portita prin care sa faci dovada iesirii din tara

| mgtow a răspuns (pentru cosmeo):

La cum e legea din tara solutie nu cred ca se gaseste, oricum daca dau spaga si fac manevre le iese ceva.

| mgtow a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Pai nu ai cum sa stii ca asa e peste tot, fiecare tara are legea ei nu toate sunt la fel bafta.

| mgtow a răspuns:

Pleaca in alta tara daca vrei o viata mai buna.

| dyandy explică (pentru mgtow):

Nu plec e frumos in Romania

| Stefanu a răspuns:

Gasesti si pe auto.ro sau bestauto.ro masini inscrise pe Bulgaria.
Stima!

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Autovit.ro sau mobile.ro gasesti inscrise aproape din orice tarawinking