| ovidiu8msn a întrebat:

Unde pot gasi mai multe: informatii, tutoriale, scheme, ..etc despre Mitsubishi Space-star?
1.-trebuie sa strang cablul de la frana de mana, findca, cursa este prea mare.
2- In fata soferului dezaburirea functioneaza foarte incet, fata de scaunul din dreapta. In dreapta se dezabureste in aproximativ 2 minute si la mine in 5-6 minute.

3 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Pe siteul oficial big grin

| ovidiu8msn explică (pentru SolitarHacker):

Ce? Am cautat pe acolo dar nu am gasit nimic. De fapt, pe unde nu am cautat. Imi poti da o adresa?