| anonim_4396 a întrebat:

Unde se da sala pentru permis auto in Bucuresti si care este programul? Multumesc

2 răspunsuri:
| 니코 a răspuns:

Eu stiu ca la Mall
nu?

| CristiSeeker a răspuns:

La DRPCIV se face examinarea teoretica pe PC, in noua cladire situata in zona statiilor de metrou Aurel Vlaicu - Pipera, intre orele 8-14 (sau 15).
Mai intai iti faci programare (se poate face chiar in ziua examenului), la etajul I, apoi intri in sala, tot la etajul I, imediat in stanga scarilor.
Eu am luat chiar astazi sala; sunt din Ilfov totusi, dar am vazut cam care este procedura si pentru Bucuresti, din moment ce am dat in aceeasi cladire. Bafta!