| GlareGlow a întrebat:

URGENT FRATILOR!
Mergeam si eu calm asa as putea spune cu masina in localitate in viteza a doua cu 7.000 de turatzii un 140 la ora... eu nu vad prea bine, cand in fata o masina de politie la 100 de metrii imi da flashuri de doua ori calc frana tare si ajung pe la vreo 40 de kilometri la ora dupa merg incet si frumos cu 40 la ora trec pe langa el el pe langa mine se uita la masina mea trece pe langa mine ma uit in oglinda nu trage pe dreapta nu intoarce nu ma opreste nu nimic si am continuat drumul.M-A LUAT FRATILOR RADARU?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti daca masina de politie era dotata cu radar. O sa afli in maximum 10 zile, o sa primesti citatie pentru a te prezenta la Politia rutiera daca te-a prins. Numai bine!

| IMC90 a răspuns:

''Mergeam si eu calm asa as putea spune cu masina in localitate in viteza a doua cu 7.000 de turatzii un 140 la ora...''

Tu mergi la 140 km/h in treapta a II-a? Da ce lula mea de masina ai tu, Ferrari?

| RB26DETT a răspuns:

7000 rotatii? da ce e ma lamborghini? laughing

| RB26DETT a răspuns:

Tu vrei sa te dai mare ca ai bmw sau ce masina ai tu dar iti spun ca eu la un volvo v40 cu 3000 rpm aveam 40 kmh, si ti-am inchis gura si merge turat pana la 7500