| Num3Ascuns a întrebat:

V-ar place sa conduceti cu volanul pe partea dreapta?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Principal sa ai masina de volan nu-mi pasa

| ionika17 a răspuns:

Nu

| Sofffie a răspuns:

De ce nu ?

| Kidaa_9827 a răspuns:

Nup.

| Angel0 a răspuns:

Este enervant când stai în spatele unui camion și vrei sa depășești.Nu vezi nimic.

| Cronki a răspuns:

Categoric...NU!
Nu dau 2 bani pe ele, cei care le aduc de afara sa le tina pentru ei!
Normal ar trebui interzisa inmatricularea lor in tara.
@Raspuns anonim vad ca nu e pretentios, nu'i pasa daca are volan pe stanga sau pe dreapta. Cred ca nu-i pasa daca ar avea coarne, sau chiar deloc.

| regina a răspuns:

Nu, mi se pare ca nu e deloc confortabillaughingSau cel putin asa pare din afarahappyCand vad cum stau suciti, par chinuiti asa la volanrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. vrei sa faci o depasire si esti singur in masina.forte greu. stiu ca este mai usor sa parchezi.
insa tot nu este bine.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Masinile cu volan pe dreapta sunt construite sa fie rulate pe soselele din Anglia sau Japonia. Pentru soselele noastre sunt dupa parerea mea un pericol, pentru ca nu poti sa te asiguri si sa circuli in conditii de siguranta.

| Onu_2759 a răspuns:

Nuuu` happy. E enervant cand vrei sa depasesti un camion sau altceva si trebuie sa astepti... Este naspa. straight face

| mgtow a răspuns:

Nici gand, e naspa doar in Japonia si Anglia au asa ceva mai gasesti si prin europa masini asa, depinde de client dar nu imi place. Stanga e mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr mine este indiferent si daca ma credeti eu am masina in ro cu volan pe dreapta si imi ese mai comoda cred pate din cauza ca nu prea am condus cu volan pe stanga dar nici nu ma gandesc sa achizitionez una cu volan pe stanga si eu n-am treaba cu tirurile depinde ce sofer si ce masina conduci asa ca mai lasati vrajeli de incepatori

| Sofer a răspuns:

Am condus doar pe stanga. Pe dreapta in Euro Truck facand curse in Anglia. E nasol rau cu volan pe dreapta.