| tango a întrebat:

Va plac motocicletele? Ce modele?

Răspuns Câştigător
| cedry2k a răspuns:

Da cele sport. cum ar fi cbr 900, gsx-r, kawasaki ninja zx 10 r

16 răspunsuri:
| SEAL a răspuns:

Da, sport, harley, chopper toate

| covexrobu a răspuns:

Da imi plac cele naked. Ce imi place mult este Ducati Monster. happy

| MariuZ a răspuns:

Cele touring... destul de faine pentru impresii si destul spatiu pentru cele necesare...

| MariuZ a răspuns:

Cele touring... destul de faine ptr impresii si destul spatiu ptr cele necesare...

| LuS[z] a răspuns:

Dar cui nu ii plac? am vazut eu un Harley Davison argintiu...Arata suuuperrr! Pacat ca nu stiu sa merg pe asa cevalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| MoreTime a răspuns:

Mie imi plac motocicletele de tip Cruiser:X, cel mai "incitant" lucru pe care-l poti face cu motocicleta pentru mine e sa te plimbi hoinar sute de km, nu drifts etclaughing deci un cruiser

| covexrobu a răspuns:

@luz se invata foarte repede mersul pe motocicleta. Eu pana anul trecut nu am urcat pe niciuna si dupa 3 ore am fost in stare sa fac poligonul in timpul adecvat. Bine ca se invata mai greu unele smecherii asta este altceva.

| sy46 a răspuns:

Din pacate da.
Imi plac cele de viteza, sport.

| besche a răspuns:

Imi plac cele tip Suzuki Burgman

| Andrutza10 a răspuns:

Da imi plac si model:Yamahahappy. Dar nu stiu sa merg.

| ionutktm99 a răspuns:

Pe asta ma duc eu : cand se termina asfaltul incepe distractia, imi place si detin o motocicleta ktm 125 exc 2t, ma dau prin padure e super fata de sosea care e aglomerata si pericol la orce pas. peace

| darkangel a răspuns:

Sport, Yamaha R1 and Suzuki GSX-R 750cmc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cele sport... sa faca suta in 3 sec

| bestia a răspuns:

Pentru ionutktm99 : l-ai luat nou?