| adryan_9178 a întrebat:

Va rog sa imi zica careva daca nu te prezinti la proba practica cand esti programat ce se intampla? sau mai exact trebuie sa dai iarasi sala? sau trebuie sa ai anunti la politie inainte cu cateva zile? va rog acum urgent.

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Enecesar sa faceti o noua programare într-un timp foarte scurt, reprogramarea se face la politia unde ati depus dosarul pentru examen.Mult succes!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu trebuie sa dai iarasi sala. T-i se va recunoaste ca fiind luata... Poti sa dai proba practica pana inainte de a-ti expira scoala (1 an de la absolvire). Trebuie doar sa mergi cu dosarul la politie sa iti faci programare.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca ai motive obiective "poate''sa te reprogrameze, daca nu ...pa...

| DexTer a răspuns:

Stiu ca o poti amana... dar trebuie sa anunti la politie cu cateva zile inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Urgent îți răspund și eu.
Trebuie să mergi personal la Poliție pentru reprogramarea "practicii" - orașul vrei să spui.
Mult succes.
Pa, pa.