| Sergiu72 a întrebat:

Vă salut! Se fură sticla din oglinzile retrovizoare a autoturismelor. Piesele au senzor de avertizare unghi mort, încălzire, unele ajung să coste peste 800 lei și pot fi extrase din carcasa oglinzii, foarte ușor. Ce soluții practice si accesibile aveți?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Vehuiah07 a răspuns:

Salut.Inscripționarea oglinzilor auto este soluția.Pe oglinzile auto se aplică șabloane cu numărul de inmatriculare apoi se intervine chimic cu o soluție ce corodeaza suprafata oglinzilor.