| Aalexander a întrebat:

Va vine sa credeti ca aceasta masina costa doar 1000 euro? http://www.autovit.ro/peugeot-206-C30625558.html
Eu cred ca e ceva defect la ea iar vanzatorul vrea sa ne fraiereasca. ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Se poate sa fi furat masina din Germania! mi se pare prea prea ieftina! cum ziceai si tu. eu nu m-as grabi sa o cumpar. are si numere rosii deci trebuie inmatriculata, si te va costa tot tot tot cat nu te va costa masina, cam asa ceva sau poate mai putin... daca te intereseaza poti merge sa discuti cu omul respectiv sa testezi masina sa il intrebi mai pe larg de unde si de cand are masina si vezi dupa starea lui cand il intrebi daca este sau nu furata. daca tu tot vrei sa o cumperi ai grija sa aiba directia buna, sa nu huruie nimic pe la ea, ai grija la rugina, sa nu aiba asa ceva, vezi daca nu cumva a avut accidente, cute in caroserie sau diferente de nuante la culoare, farurile, bara fata spate sa le verifici sa fie drepte, sa nu se miste, cand mergi cu masina sa nu troncane in spate in fata sa nu apesi pe acceleratie dar masina sa ramana la aceeasi viteza, deci sunt cateva chestii pe care sa le testezi si iti dai seama cam ce fel de masina este, si cum a fost intretinuta, vezi suspensia amortizoarele, frana, frana de mana. ai grija sa nu iei teapa!

| Marincus_Alexandru_1994 a răspuns:

Http://www.autovit.ro/peugeot-206-C30819925.html :|uite alta mai ieftina.Eu zic ca da e bun pretul pentru ca nu e inscrisa si in + e peugeot:D si anul :( cam lasa de doarit din 2000:D
p.s nu exclude probabilitatea de a avea defecte...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e inscrisa, km sigur dati inapoi cine stie ce alte probleme mai are.