| lucian820 a întrebat:

Vad multe masini de Anglia de vanzare in Romania? Ce se mai pot face cu ele aici in tara?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, doar incearca sa scape de ele, vanzandu-le oamenilor care nu au habar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dezmembrări

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa le dezmembrezi, sau sa le folosesti la carat fanul de pe pasune pana la grajd, daca esti cioban si ai teren de cativa kilometri.

| gabicoo a răspuns:

Piese de schimb sau te plimbi cu ele prin curte.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Ai încercat? laughing

| gabicoo a răspuns (pentru ReddY25):

Eu m-aș plimba cu una prin parlament, să mai reduc numeric aleșii neamului, dar nu mă lasă cei de la SPP.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Nu încapehappy

| gabicoo a răspuns (pentru ReddY25):

Încape și TIR-ul pe holurile Parlamentului, dar ăștia de la SPP: Nu și nu! Că eu îs Batman și nu am voie.

| ReddY25 a răspuns:

La groapa de gunoi rolling on the floor

| LisaJulie a răspuns:

Piese de schimb, dezmembrări, se fac câțiva bani

| Yaesmin a răspuns:

@ReddY25 Dă-mi numărul tău!

| ninuku a răspuns:

In general a masinile din Anglia se vand pe bani mai putini, dezmembrari, piese de schimb sau poti sa ii schimbi volanul si sa il pui pe stanga dar te duce in jur de 2000 euro.