| anonim_4396 a întrebat:

Vand bare cu suport de schi, barele sunt originale RENAULT! Bucata este 200 de lei, si pretul este negociabil ( 2 in total = 400 de lei ) mentionez ca e un pret negociabil si pot sa-l las mai ieftin, iar starea lor este foarte buna erau puse pe RENAULT LAGUNA 2. iar suportul este de la THULE ( daca am scris bine laughing )! daca sunteti interesati spuneti-mi pe e-mail-ul " iulika60@yahoo.com "

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca pe tocmai.ro

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Cine doreste? Aaaa? Cine ofera mai mult?

| Iulika60 a răspuns (pentru Andreeaaaaaaaaa):

Incerc de prea mult timp sa le vand...si am incercat pe multe site-uri, si dragule daca nu iti convine nu te uita si nu ma judeca... le vand unde pot!

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns (pentru Iulika60):

Gen feminin, dragalaughing