| BJK1903 a întrebat:

Voi cum ati invatat pentru examenul auto(sala)? Ati luat pastile de memorie sau antistres?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am facut chestionare. Fara prostii de pastile.

| Peridava a răspuns:

Nu si nu. Invata logic. Fa testele si incearca sa intelegi unde si de ce gresesti. Apoi, totul e floare la ureche.

| edit28 a răspuns:

Nu.

Mai intai fa toate intrebarile din carte odata, iar apoi fa chestionare pe sit-ul drpciv pana cand esti sigur ca sti.

| BJK1903 explică (pentru edit28):

Salut,eu carte cu chestionare nu am. :D Si fac chestionare dupa site-ul www.chestionare.auto.ro sau www.pdc.ro Ce parere ai despre aceste 2 site-uri?

| edit28 a răspuns (pentru BJK1903):

Sunt ok dar drpciv este site-ul folosit de politie iar cand vei da sala tot programul asta il vor folosi si acolo. Sau cel putin asa se intampla acum 5 ani, nu stiu daca au mai schimbat ceva.

| Comunity a răspuns:

Invata asta e tot ce poti sa faci si sa te odihnesti binisor inainte sa inceapa examenul si sa nu te grabesti.

| DmdDinuMarius a răspuns:

Nu, faci multe chestionare de pe net pana le vei invata pe de rost si iti garantez ca vei lua