| anonim_4396 a întrebat:

Voi face școala de șoferi anul acesta. Vreau sa știu daca la proba practică (orașul, cu poliția) voi merge exact pe același traseu pe care am fost cu instructorul sau mă va duce polițistul pe oriunde vrea el?

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

O sa te bage pe unde vrea el. Insa instructorul poate stie principalele puncte din timpul traseului( anumite intersectii sau strazi). Cum a fost in cazul meu, instructorul m-a bagat pe strazile pe care s-ar putea sa ma bage si pe mine politistul. Aproximativ, traseul a fost acelasi, desigur diferit fiindca depinde de politist.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca te duce pe unde vrea el.

| Vali215 a răspuns:

Polițistul te bagă pe unde vrea el.

| Cristian0884df11 a răspuns:

E evident ca mergi pe unde are el chef dar fii atent ca te baga pe tot felul de stradute din acelea mici si daca intri pe interzis... pa pa!laughing Succeshappy sper sa iei permisuhappy

| Violleta2022 a răspuns:

Traseul il decide polististul, pe unde are el chef.
Evident ca va fi in aria, unde este Politia situata.

| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca politistul stie pe unde te-a dus instructorul? te duce pe unde il taie el capul. Pe unde e mai greu daca vrea sa te pice.