| roby223 a întrebat:

Vreau sa dau de permis da nu am de unde sa invat decretul... Stiti cuva vreun site de unde pot invata decretul?

5 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Pai nu cunosti pe nimeni care sa il mai aiba pe acasa? Sau cumpara unul, intreaba un instructor care e valabil si il cumperi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De aia te duci la scoala, sa faci cursuri de legislatie

| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-l de la librarie.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce decret, nu mai exista, a fost abrogat de mult.
Poti studia OUG 195/2002, Regulamentul de aplicare si ordinul MAI nr.26/2010, privind examinarea, toate actualizate la zi, pe site-ul oficial al Directiei de permise, drpciv.ro.