| AdrianBica a întrebat:

Vreau sa fac chestionare pe siteul drpciv si nu ma lasa sa fac chestionare deoarece imi spune ca este necesar sa deschid cu browserul Internet Explorer cu toate ca eu de pe Internet Explorer am intrat si nu stiu ce sa mai fac. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Vasilescu_Andrei_1992 a răspuns:

Intra cu mozilla firefox ca merge. Fratimiu a intrat de pe mozilla si poate sa faca chestionare.

2 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont (daca nu ai facut deja)

Daca nici asa nu merge, da update la Internet Explorer.

| RobertVali111 a răspuns:

Merge si cu Google Chrome. Dar cred ca trebuie sa ai instalat Adobe Flash Player.