| BlackScorpion9445 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr o mașină. Alfa Romeo Crosswagon Q4 sau bmw x5? Care este mai bun? DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| Trioda a răspuns:

Superba dorinta!
Este noua sau SH?
La SH se practica masluirea Kilometrilor, ori te poti astepta oricand sa pice componente din motor care iti vor dezumfla entuziamul si portofelul!
Conteaza ca moft sau ca masina de zi de zi, deoarece un motor Cool consuma la fel de bine si pana 20 litri la 100 de Km mai ales in aglomeratie, in oras!
Dispui de banii necesari combustibilului si intretinerii ei ulterioare, sau o scoti la plimbare doar odata pe luna?
Sunt cateva aspecte, carora daca le faci fata vor deveni mult mai importante decat daca este Cool..acel tip de masina dorit de tine!
Succes!

| BlackScorpion9445 explică (pentru Trioda):

După câte am auzit alfa Romeo se strică repede

4 răspunsuri:
| debarasator63 a răspuns:

Totusi nemti sunt nemti, deci BMW X5.

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Ambele masini sunt bine chiar si alfa

| OneTap a răspuns:

Bmw x5. Parerea mea e că arata mai bine si e mult mai rapid.