| Roki_2754 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un program de exerciti fizice ca sa le voi face in fiecare zi pentru. a da jos cateva kg.Varo cine stie sa-mi zica si mie.Varog mult.

Răspuns Câştigător
| andrada_3947 a răspuns:

Iti pot da cateva idei pentru a slabi la burtica :
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
Cum sa slabesti :
1.Pana la 6 sa manci dupa aia nu mai
2.fa sport!(mergi pe jos cu o prietena (sau cu cineva drag tie), megi cu bitigla pe afara si plimbate cu casti in urechie sau ceva care sa iti placa si sa continui cu mersul pe bita )
3. Uita de carne (putina carne nu crted ca face nimica rau :P) sau de chesti care ingrasa! manca fructe si legume!

Si eu incerc sa slabesc dar nu stiu nu imi dau silinta :(
Mult noroc cu slabitul!

Funda ♥♥?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Posteaza la categoria Sport!