| Street22 a întrebat:

Vreau sa vand un motor de atv de 49 cmc,e cu viteze, e foarte bun motoru, cam cat sa cer pe el? DAU FUNDA!(scuze de categorie)

5 răspunsuri:
| Street22 explică:

Nu stiu ce sa-ti zic care e viteza maxima ca atv nu mai funzioneaza ceva la ax si vreau sa vand piesele bune big grin de aceea va intreb cam cat sa cer pe el?

| killed a răspuns:

As fi si eu interesat de acest motor dar am o itrebare:carei viteza maximacare o poate atinge

| killed a răspuns:

As fi si eu interesat de acest motor dar am o itrebare:carei viteza maximacare o poate atinge si cat costa

| Marius2Marius a răspuns:

As fi eu interesat de acel motor, ma intereseaza mai multe detalii in special despre cutia de viteze

| Mihai-leontin_Milotin_1983 a răspuns:

Am si eu unul de 125 cu ambreiaj centrifugal cine este interesat