| lya18 a întrebat:

1. E bun sapunul pentru ten cu BORAX (se gaseste la farmacii, plafar. etc)?

2. Ati incercat Gel contur ochi cu Albăstrele şi Afin, de la TIS, e bun?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

1. Sapunul Borax are actiune antiseptica si este indicat pentru pielea sensibila, in tratamentul seboreei si acnee. Este un produs vegetal pentru ten sensibil, acneic si uscat.
2.E un produs bun, eficient și nu e prea scump (cam 5, 5- 6 lei)
Să ai o zi cu zâmbet!

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

Este foarte bun sapunul pentru piele, nu usuca deloc. Din ce stiu, se gaseste la farmacie, la plafar nu stiu sigur dar poti cauta. Nu am incercat gelul acela, deci nu stiu.