| anonim_4396 a întrebat:

1.Niste metode sa scap de cearcane in 4 zile.( sau sa se amelioreze)
2.La ce ora sa dorm daca la 7 ma trezesc? ( ca sa nu am cearcane)

Răspuns Câştigător
| georgiana9022 a răspuns:

1. taie doua felii marii de castravete, intindete pe pat, aseazale pe ploape si relaxeazate15min. dupa care le iei si ata.
2. ca sa nu ai cearcane trebuie sa te culci la cel tarziu 10.si cel devreme 9 bafta :X :*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alții nu reușesc în ani și tu vrei în patru zile?
Cuburi de gheață, lingură ținută la congelator peste noapte, plicuri de ceai folosite și puse la rece (de preferat cel negru), felii foarte reci de castravete, anticearcăn.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Am spus sau sa se amelioreze.happy

| Laurretta a răspuns:

Pentru a nu avea ceacăne va trebui să dormi minim 8 ore pe noaptewinking
Poi. la 10, 10 și jumătate.
Baftă!

| ChuChu a răspuns:

Buna! Incearca sa fi mai linistita, fara griji.Cat despre la ce ora sa te culci, ca sa nu mai ai cearcane deloc ar trebui pe la 20:30. Sper ca te-am ajutat big grin.