| MaraMărr a întrebat:

1.Uleiul de ricin se aplica pe parul uscat?
2.La cat timp il folositi?
3.Nu ingrasa parul?
Multumesc fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Da,se aplica pe par uscat.il folosesc 1 data pe saptamana.nu imi ingrasa parul pentru ca ma spal in 2 reprize cu sampon si clatesc bine.:*

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Se foloseste pe parul uscat, si se tine cel putin 5 ore pe par.Il folosesti cam o data pe saptamana dar daca vrei se poate si de doua oriSi nu ingrasa parul.Il face mai catifelat si voluminos.De asemenea il vei avea si mai stralucitor.Mult norocwinking

| BlueLifeOfficial a răspuns:

1. Uleiul de ricin se aplica pe parul uscat.
2. El il folosesc de doua ori pe saptamana.
3. Nu ingrasa parul, il intareste, il regenereaza si ii da volum.

Un sfat: Foloseste si sucul de ceapa pe par ( la radacina ) si masezi bine ca sa intre in piele. Asta doar in cazul in care suporti mirosul *

Funda? :*

| NebunaaaaaaBlonda a răspuns:

1.Da
2.O data pe saptamana e suficient
3.Deloc