| emi_8585 a întrebat:

2 tinute... vreau sa-mi spuneti care este mai vulgara, mai dezgolita sa spun asa.

1. fusta destul de scurta din dantela, pantofi cu toc cu bot rotund negri, maieut alb cu putina dantela in jurul gatului si geaca de piele.

2.colanti luciosi, maieut decoltat cu paiete in zona decolteului, aceeasi pantofi si bolero roz si geaca de piele

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Nicio fată a cărei slujbă nu e dansatul la bară în chiloţi de satin cerşind bacşişuri nu ar trebui să se îmbrace aşa.
te poţi îmbrăca "cool" sau "fashion" sau ce naiba încercaţi voi astea să fiţi, şi fără a arăta ca o prostituată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si roz si piele si paiete si decolteu si lucios ma doare capu big grin laughing.
Deci doiu e si vulgar dar si ridicol, e prea mult.

Tinuta 1 e mai dulce, nu stiu daca as fi obtat neaparat si pentru un maieu tot cu dantela, daca ai timp cauta o funda care se poate aplica pe maieu. Adauga si un ceas cu piele neagra [ Meli Melo ] pentru un plus de eleganta si stil.

Ps : cand alcatuiesti o tinuta regula principala e sa stii ce vrei sa pui in valoare si ce vrei sa ascunzi.

| kmitza90 a răspuns:

Buna emi a2a tinuta este mai vulgara, apoi si bolero si geaca de piele...in nici un caz.In ceea ce priveste prima tinuta este ceva mai eleganta datorita dantelei iar geaca de piele te arata putin obraznica, ai cate putin din fiecare, in concluzie prima tinuta e potrivita