| camelia17 a întrebat:

A comandat cineva de pe situl acesta? http://www.tiparedecroitorie.ro/home.php sunt de incredere?
nu e teapa faptul ca pe acest site aproape toate hainele sunt la 49 lei? ca exemplu rochia aceasta http://www.tiparedecroitorie.ro/......-8198.html

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Probabil au un furnizor strain(adica cumpara hainele de dincolo mai iefin) si le da si aici putin mai ieftin ca lumea sa cumpere.

6 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

La prima vedere site-ul pare de incredere, bine facut, bine intretinut, si nu arta a fiind de neincredere.

| camelia17 explică (pentru daassh):

Asta da, doar ca au niste preturi prea mici adica mici de tot.
oare de ce?

| camelia17 explică (pentru daassh):

Aha..mersi mult voi incerca sa comand ceva sa vedem ce-o fihappy

| daassh a răspuns (pentru camelia17):

OK, ce pot spune succes, eu iti recomand ca pentru prima data nu te arunca la sume mairi incearca sa cumperi ceva produse ma ieftine.

| daassh a răspuns (pentru camelia17):

Probabil au un furnizor strain(adica cumpara hainele de dincolo mai iefin) si le da si aici putin mai ieftin ca lumea sa cumpere.

| iriconf a răspuns:

Situl se numeste tiparedecroitorie, se vand tipare, cum poate cineva sa creada ca poate cumpara o rochie cu 49 ron? NU SE VAND HAINE, SE VAND DOAR TIPARELE HAINELOR RESPECTIVE