| DestinyDD a întrebat:

A facut careva de aici schimburi de haine sau incaltaminte de pe site-ul trendzone.ro?

3 răspunsuri:
| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Nu, niciodata. De obicei nu prea e bine sa faci schimb de obiecte online, in primul rand pentru ca e cam fals, adica te pot fraieri imediat!
Ce conteaza este ca daca tu ai incredere in site-ul asta ai putea face schimb, dar doar pe obiecte fara valoare rpea mare, ca sa nu regreti dupa aceea! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut eu.in proportie de 50% se merita, 50%nu. unele produse nu sunt cum te astepti sa fie.

| DiannaToxique a răspuns:

Da, eu. Si din pacate pot spune ca este un site plin de fete ahtiate dupa bani si care cred ca pot pacalii in asa hal incat sa puna spirt in parfum si sa mai si creada pe deasupra ca tu n-o sa observi ( asta cred ele, asta a fost decat un exemplu) sau sa-ti trimita haine marimi mai mari numai ca sa scape de ele si sa obtina ce vor de la tine ( asta in cazul schimburilor). Alt exemplu ar fi acela ca atunci cand cumperi un produs ( cele mai multe fiind la preturi exagerate, m scumpe decat in magazin) sa t trezesti ca este vreo carpa de obor si nici pe de parte de firma sau ce sustin ele. Am incercat sa sintetizez aici cat de cat, in orice caz nu t sfatuiesc sa incerci pe acel site, pentru ca oricat de corecta ai fii, nu ti se rasplateste cu aceeasi moneda corectitudinea, ba mai mult te poti trezii si cu vorbe jignitoare si ironice din partea utilizatoarelor care pot zice cu mana p inima ca n-au pic de bun simt, cei 7 ani de acasa lipsind cu desavarsirewinking