| ancaanca a întrebat:

A facut careva pozele de >album?:
cu ce v-ati >imbracat?:

3 răspunsuri:
| ancaanca explică:

Pai tawny eu m-am gandit la 3 tinute, si da pozele de cls a8a big grin.
pai m-am gandit la o perecge de pantofi tip gheata decupati in fata cu o fustita tutu si un tricou.
la o rochita.
la o pereche de pant. si o bluzita ceva cu botine big grin

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Si eu trebuie sa le fac cat de curand. Inca nu m`am hotarat cu ce ma imbrac, insa cu siguranta nu ma voi duce imbracata in alb -camasa alba. Ceva in care arat bine, si chiar daca poza principala se face doar la fata, poate mai vreau si alte poze unde sa ies toata, deci nu voi arata nici ca o sorcova.
Cu siguranta imi voi lua o pereche de cizme, si poate niste botine in picioare. In partea superioara, nu stiu. O bluza.

O zi buna!

| Tawny27 a răspuns:

Hey. Te referi de pozele pentru. albumul de clasa a 8-a? Am facut eu. Eu m-am imbracat intr-o camasa alba, vesta neagra si pantaloni negri; ca doar o data termini generala, nu? Tu cum vrei sa te imbraci?