| TRobert a întrebat:

A facut cineva cursul de machiaj Eurocor? Vreau sa ma inscriu, dar inainte vreau sa stiu daca se merita, daca a-ti invatat ceva. Si as mai vrea sa stiu daca materialele ti le dau sub forma de cd sau mapa cu poze?
Cursuri machiaj Eurocor http://www.eurocor.ro/Cursuri_Machiaj.htm

Adresa mea de messenger: ceidam@yahoo.com

Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt cele mai scumpe cursuri de pe piață!
Pa, pa.

| AnemonaP a răspuns:

Sunt bune, eu am facut spaniola 2 luni si dupa am anulat fiindca era foarte scump,mah,ce sa zic,se merita,eu am primit o mapa eurocor,(un fel de geanta),cd la fiecare curs si cartea, o iei de la posta mai intai si dupa vreo doua saptamani platesti, nu atunci

| TRobert explică:

Deci pe astea de machiaj nu le-a facut nimeni happy