| brunett3 a întrebat:

A folosi cineva fond de ten ColorTrend de la Avon?
E un tub de 30 de ml negru si scrie pe el cu roz : fresh face ColorTrend.
E bun? Dureaza? :d

6 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Mie nu-mi place. La avon sunt unele care nu sunt scumpe si sunt mai bune. De la colortrend fondul de ten e singurul care nu-mi place. Iti zic din experienta ca il am. Chiar e nasol.

| RamiFlore a răspuns:

Ce crezi? Ti se pare bun un fond de ten la 10 lei?
Sa fim seriosi.
Am folosit si l-am aruncat.In primul rand nu se intinde bine(nu ai putea sa ma contrazici sa imi spui ca nu stiu sa ma dau fiindca te inseli),lasa multe urme,nu acopera, este o porcarie.
De ce nu iti iei tot de la Avon fond de ten "compact ideal shade" (e ca o frisca, acopera foarte bine).

| Passion_1840 a răspuns:

Il folosesc de cateva saptamani.

Pot spune ca este bun! big grin

Cum spunea si @Sasha nu prea acopera!

Sper ca am fost de ajutor! :*

| delia_8567 a răspuns:

Nu este bun.mai bine folosesti unul de la affinitone sunt foarte bune si destul de convenabile

| Sasha_5965 a răspuns:

Na...e destul de bun.Eu de fiecare data cand ma dau apoi trebuie' sa ma dau cu pudra ca sa acopar inperfectiunile.Ti.as sugera sa cauti altul na acum faci cum vrei.

| Ionelaa_6812 a răspuns:

Nu`te`sfatuiesc`sa-il`incerci!laughing