| Anddreeaaada11 a întrebat:

A folosit cineva autobronzant de la Herbagen? E bun de ceva, la ce pret ati gasit si unde?

1 răspuns:
| Bernoullie a răspuns:

Costa in jur de 15 lei dar te sfatuiesc sa nu folosesti autobronzant.Anul trecut era in mare voga pe forum autobronzantul de la Herbagen, niste eve erau f multumite de el. Asa ca mi-am luat si eu. L-am aplicat dupa ce m-am tot exfoliat si hridratat in fiecare zi, sa fiu sigura ca e ca la carte. In plus, am amestecat cu un pic de lotiune de corp, ca sa se intainda mai bine si sa nu ies prea bronzata. A doua zi dimineata eram usor bronzata. Am fost f mandra de mine, ma simteam f sexy, insa a durat doar 3 zile cel mult, dupa care aratam de parca eram murdara. Pe haine nu s-a luat, dar aratam ca dracu, ce mai contau hainele. Pielea mea parea ca are pct maro, iar pe maini si pe picioare paream nespalata. Asa ca m-am mai dat iar. Si povestea s-a repetat. Dupa ce am fost bataia de joc a prietenilor timp de doua saptamani, m-am invatat minte: never again autobronzante!