| Ingrid16V a întrebat:

A folosit cineva extensii de par puse sub forma de suvite? daca da cum sunt?:*
happy

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Salut Alexa. Eu sunt baiat deci nu prea ma pricep in aceste lucruri dar fosta mea prietena a purat intr-o zi la o petrecere si i-au stat super. Deci incearca si tu. Cu siguranta vei arata minunat. Mult succes, cu drag r4uL. Fundabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| ELLa_1422 a răspuns:

Eu nu Folosesc. dar as vrea sad Dar. Verisoara mea foloseste love struck Sunt Foarte Frumoase si dragute; d`. Se aplica si foarte usor. :Ea zice ca adora sa le poarta love struck Sii` eu sincer asi adora. dar trebuie sa ai grija. pentru ca daca iti iei niste extensii care nu iti plac.si ti le aplici in par. daca le tii` APROAPE un an. s`ar putea sa ti se incalceasta parul tongue~ > Adik.asta am aflat eu de la verisoara meah love struck Orikm.sa sti ca sunt niste chestii foarte tari si utile love struck

| Psihiatra a răspuns:

Nu am folosit, dar am vazut.
arata oarecum ieftin

| Freaky a răspuns:

A folosit colega mea niste suvite rozlaughing culoarea era oribila, insa extensiile ok.Nu se observau pe la radacini.pana nu mi-a spus nu mi-am dat seama! tongue