| bkmad a întrebat:

A folosit cineva fondul de ten Renew and Lift de la Rimmel? Daca da, ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Este foarte bun, este singurul fond de ten de la care nu mi-au iesit cosuri, iritatii sau bube pe fata.Il recomand tuturor, nu se compara cu cele de la avon.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| bublegum a răspuns:

Pe mine m-o c-am enervat ca se intindea cam greu ( dar numa dimineata laughing )
ca in restul zilei daca ma faceam asa usor mergea happywinking
in rest ii foarte bun happy
numa trebuie sa ai rabdare cu intinsul uniform pe fata happytongue

| Deerpinaaaa a răspuns:

L-am folosit eu si e super bun. Daca ai cosuri le acopera de tot. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este excelent...se intinde ffff bine si rezista toata ziua

| else a răspuns:

O intrebare... Acest fond de ten este special pentru persoanele +30 ceva d genul? Ideea este daca este ok sa te dai cu el daca ai 20?