| Ella_8520 a întrebat:

A folosit cineva masca hranitoare cu ulei de masline de la planet spa sau cea regeneratoare cu unt de shea? Sunt bune de ceva? Adica aceea regeneratoare chiar ii face ceva parului? Dau funda:*... Voi in general ce produse de ingrijirea parului folositi?

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Am avut cu ulei de masline si era chiar buna. incearca ulei de cocos pe parul uscat inainte sa te speli(eu il tin cam o ora), e perfect pentru par degradat. in general masti de par pe baza de ulei de masline sau de argan, sunt cele mai bune pentru mine si fiole de par pentru
stralucire. funda?

| kissyou a răspuns:

Eu le-am folosit pe ambele si sunt foarte bune, iti fac parul ma lucios, flexibil si usor de pieptanat. Daca vrei sa iti cumperi sunt foarte bune eu numai pe acelea le folosesc:*

| costinxx22 a răspuns:

Salut! Poti sa-ti iei gel de par de la un magazin si iti dai pe par dupa aia clatesti parul si poti sa-ti faci cu gelul acela ori frizura sau creastahappy! Funda te rog?