| Bianca_3140 a întrebat:

A folosit cineva PLACENTA de la KALLOS? Este buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| candy_2919 a răspuns:

Este foarte buna si cea de lapte la fel, plus de asta miroase foarte frumos cea de lapte a bombonelebatting eyelashes. mmm

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. e chiar ft buna.

| charlottew a răspuns:

Eu o folosesc de vreo 2 ani.Sunt extrem de multumita de ea si sincera sa fiu chiar nu m-am asteptat sa fie asa buna. O tin 30 de minute pe par.Imi face un par matasos, f hidratat si ii da stralucire.Eu o recomand pe cea cu Placenta, pe celelalte cu lapte sau miere nu le-am incercat, poate in viitor.

| Sapphire a răspuns:

Am folosit-o si e bunicica. Nu pot sa zic ca e chiar buna. Nu am fost pe deplin multumita de ea. Ce-i drept e prea ieftina ca sa fie foarte buna, dupa parerea mea. happy

| pau89 a răspuns:

Eu o folosesc p cea cu lapte, mi-a fost recomandata si de la coafor happy sunt multumita, e balsamul meu preferat:d

| Izzaya a răspuns:

Balsamul e bun!winking