| catalinnnna a întrebat:

A folosit cineva reteta cu bere pentru volum? am citit pe net ca daca imi clatesc parul cu bere voi avea volum. chiar e corect? astept raspunsuri:*

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da este adevarat! Eu am folosit de cateva ori,insa nu pentru volum,ci pentru parul meu deteriorat!
Oricum, incearca!
Cauta pe google, retete si alte informatii! Gasesti o gramada!

| SugarAndSpice a răspuns:

Eu stiam ca e bun in loc de fixativ., asa ca iti intareste parul si iti da volum!

| Maria123 a răspuns:

Chiar e adevarat, o poti incerca daca vrei volum.

| Lora a răspuns:

Eu o folosesc pentru incretirea parului

| shainitainii a răspuns:

Berea se mai foloseste si in loc de fixativ...
Sper ca te'am ajutat!
Bye, bye!

| Lllllllllll a răspuns:

Am vazut la emisiunea "Cum sa fi sexy " de pe Euforia cum niste femei au incercat asta. clatirea cu bere si au fost foarte nemultumite, mai ales din cauza mirosului. tongue

Sper sa-ti fie de folos!