| Lorena_3032 a întrebat:

A folosit cineva samponul asta?
http://www.thebodyshop.ro/......hampoo.htm
E bun?

3 răspunsuri:
| ๓єllเครtคг a răspuns:

Mama spune ca-i suuuuuuuuuuper si asa mama-i la coafor

| Candy a răspuns:

Asta e un sampon ecologic adica protejeza mediul pe el scrie ca:sampon ce curata, improfunzime si indepartand excesul de ulei pentru(pentru) parul gras.formura fara siliconi, sulfati, parabenisi adaus de culoare si proejeaza mediul. deci mai intai trebuie sa te speli pe cap cu un sampon obisnuit si apoi de dai cu asta asta iti da culoare iti protejeaza firele de par si e un balsam de par trebuie sa stai cateva minute cu el in cap te speli te clatesti bine si apoi te dai cu.

| SweetLikeaLemon a răspuns:

@andruza19 ala e sampon, nu balsam, adica se spala direct cu el, nu trebuie sa se mai spele cu alt sampon inaintewinking