| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva samponul d ela nivea long repair? Cum e?

Răspuns Câştigător
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna

da eu l-am folosit
E foarte bun, face un par foarte moale si fin.Chiar ajuta parul sa se refaca...l-am folosit timp de 2 luni.il poti folosi fara nici o grija...acum folosesc SYOSS Repair Therapy big grin
Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| tequila777 a răspuns:

Mie, sincer, intotdeauna mi s-a parut mult mai bun samponul/si balsamul repair din gama L 'Oreal _______ http://verze.ro -simtul umorului nu a murit!

| Noimaru a răspuns:

Recipientul e alb, cu un cerc albastru, iar șamponul e bleu foarte deschis...