| ioana375 a întrebat:

A folosit cineva samponul nuantator de la Lady's? Am parul castaniu deschis si ochi verzi am facut comanda de blond si o nuanta de roscat spre mov pentru a vedea care mi se potriveste mai bine pentru a ma vopsi... Intrebarea mea este daca samponul se prinde pe intreaga suprafata a firului de par, adica sa nu raman cu pete in cap... si daca se duce complet dupa spalarile care scrie pe pliculet sau repet, raman cu pete in cap?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se comportă așa cum spune pe el, nu rămâi cu pete și se duce la spălat.
Pa, pa.