| Mario1996 a întrebat:

A folosit cineva tretinoin, retinol? Au avut ceva rezultate?

5 răspunsuri:
| newaccountbye a răspuns:

Nu folosi fără să mergi la dermatolog. Poate nu ai nevoie

| lucianMKSro a răspuns:

Pot sa iti povestesc eu tot ce vrei despre retinoizi, dar spune-mi te rog de ce crezi ca ai nevoie de asa ceva?
Analizand numele tau de utilizator presupun ca ai sub 30 de ani si singurele motive la care ma pot gandi pentru a folosi retinoizi la varsta ta este fie pentru a tratat cicatrici ( acneice sau de alt fel) fie pentru un ten patat ( de la expunere la soare).

| Mario1996 explică (pentru lucianMKSro):

Te salut cu drag. Am riduri în jurul ochilor și mă deranjează

| lucianMKSro a răspuns (pentru Mario1996):

Riduri de expresie? Se amplifica atunci cand zambesti si te incrunti... sau riduri statice?
Intreb pentru ca celel doua tipuri de riduri se abordeaza diferit.

| Mario1996 explică (pentru lucianMKSro):

Când zâmbesc și când nu zâmbesc, tot mi se văd riduri happy