| waterproof a întrebat:

Ați folosit Zineryt pentru coșuri? V-au trecut? eu am o sumedenie de coșuri pe frunte și bărbie. Aștept răspunsurile voastre și. dăruiesc mult dorita fundiță.

P. S Cam cât costă un astfel de flacon? Am dat foarte mulți bani pe diferite creme, loțiuni contra coșurilor dar tot nu am scăpat. Bye, waterproof!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Am folosit dar acum m-am ales cu pete maronii pe fata din cauza lui pentru ca nu trebuie folosit pe timp de vara si este interzisa expunerea la soare daca folosesti zynerit... asta e, nu am stiut, acum nu mai am ce face. Dar am descoperit alta metoda ca sa scap de cosuri, folosesc lotiunea din ceai verde cu aspirina preparata ca aici: http://www.frumusele.ro/......nul-tau/10 apoi ma dau obligatoriu cu crema hidratanta (folosesc La Roche Posay - Efaclar H)

| criisz a răspuns:

Am folosit, dar n-am fost incantata de rezultat. Mai bine am reactionat la crema de galbenele cu propolis de la plafar.

| dianacool a răspuns:

Eu nu golosesc, dar am o solutie si mai buna incearca apa tonica.ESste mult mai buna si reduce cosurile foarte repede.Eu comand de la AVON sau o gasesti in farmacie nu este scumpa.Trebuie sa te dai dimineata si seara.Pui apa tonica pe un disc demachiant.Trebuie sa te ti de acest tratament daca nu nu va da roade. Funda?

| marialungu a răspuns:

As vrea sa te ajut. zineryt nu am folosit dar am auzit ca cremele sau din astea de la magazin nu sunt f bune. eu iti zic ca e mai bine sa folosesti ceva natural de exemplu mananca multe ffrucre si legume daca ai cos da cu alcool pe el, cu spirt sau pune intr-o cana niste rosii stoarce sa iti isa zama si intinde si o sa ti se duca..eu am incercat si sau mai dus, mi-a mai zis o prietena caci cosurile se duc. daca faci o baie si pui musetel in apa, nu o sa ti mai apara. sper ca te-am ajutat, funda?