| inna07 a întrebat:

A incercat careva de aici sa foloseasca plasturi pentru scoaterea punctelor negre de pe nas? Au vreun efect? M-am saturat sa le scot manual.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să te demachezi în fiecare seară, ai porii dilatați și praful împreună cu sebumul duc la apariția punctelor negre.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu au efect, incearca sa stai deasupra unor aburi si prin presare le poti scoate.
Te pup!

| user5493 a răspuns:

Nu am folosit

| GEEK a răspuns:

Bună.

Da,am folosit.
Au fost buni, eu nu mai am treabă cu punctele negre acum.
Merită să încerci.

O zi bună.

Pa, pa.

| eAnne a răspuns:

Mai bine iti iei o crema [ gen gel ] recomandat de la AVON

| KarinuTzaa a răspuns:

Eu am incercat... Si sunt buni adica nu le scoate pe toate dar totusi nu e aceeasi durere pe care o ai atunci cand o faci manual.
Sper ca ii vei incerca. Good luck!

| xNutellista a răspuns:

Nu am avut asa ceva, dar am o colega care a incercat, avea un fel de crema si niste plasturi de la avon si a dat un rezultat bun zic eu thinking dar nu a putut sa ii scoata pe toti. Dupa un timp tot au aparut, dar nu se mai vedea asa rau :*
Fundita? puppy dog eyes3