| DeeaLove08 a întrebat:

A incercat cineva crema antiacneica de la elmiplant? v-au disparut cosurile? si in cat timp? se gaseste la farmacie?
http://www.shopspider.ro/......dis90.html

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Eu am folosit mai demult lotiunea antiacneica de la elmiplant si dat roade, dar nu si dupa ce am incetat. pentru ca mi-au aparut. dar daca le vei folosi mereu cred ca vor da roade, desi se spune ca daca folosesti un timp indeungat un anumit produs, tenul va incepe sa se obisnuiasca cu el si nu isi va mai face efecte... oricum bafta happy

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Da, se gaseste la farmacie sau centru de ceaiuri (Plafar), mai poti completa cu tinctura de propolis pe fiecare cosulet in parte cu ajutorul unui betisor de urechi.
Pa, pa.